قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

Guitar | گيتار

Guitar | گيتار
 

مــوسیـقـــی ، هنر بیان احساسات
 
نوشته شده در تاريخ جمعه یکم آذر ۱۳۸۷ توسط مجید
نت و تبلچر بم بم ماریا از گروه جیپسی کینگ
دانلود نت و تبلچر

راست کلیک save link as 

save target as

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه یکم آبان ۱۳۸۷ توسط مجید
http://www.2shared.com/file/4141286/7bf9f267/hotel.html
نت و تبلچر
hotel callifornia

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیستم شهریور ۱۳۸۷ توسط مجید
نوشته شده در تاريخ جمعه پانزدهم شهریور ۱۳۸۷ توسط مجید

نت اَهنگ Inspiration از Gipsy Kings نه خیلی حرفه ایه و نه خیلی اَماتور، ولی مثل تمام اَهنگ های Gipsy Kings حسّ دیگه ای داره.

 

۩۩دانلود نت آهنگ "Inspiration" از "Gipsy Kings"

 

» نت هایی که از این وبلاگ دانلود می کنین فقط با استفاده از نرم افزار گیتار پرو اجرا میشن (اگه نرم افزار گیتار پرو رو ندارین می تونین از همین وبلاگ و از قسمت نرم افزار های موسیقی و گیتار از اَرشیو موضوعی دانلودش کنین).


 

______________________________

نت اَهنگ بسیار زیبای Passion از Gipsy Kings رو هم براتون میذارم. این اَهنگ فوق العاده قشنگه . . . من خودم هر وقت که دلم می گیره یکی از اَهنگ هایی که با گیتار می زنم همین اَهنگه چون واقعآ به اَدم جون میده. پیشنهاد می کنم اگه می خواین از نوازندگی گیتار نهایت لذّت رو ببرین حتمآ دانلودش کنین. البته برای اجرای این نت لازم نیست از لحاظ قدرت نوازندگی خیلی توی سطح بالایی باشین ولی به هر حال اجرای این اَهنگ برای اَماتور ها یه کمی مشکله که می تونین با تمرین زیاد از پسش بربیاین.

 

۩۩ دانلود نت آهنگ "Passion" از "Gipsy Kings"

 

» نت هایی که از این وبلاگ دانلود می کنین فقط با استفاده از نرم افزار گیتار پرو اجرا میشن (اگه نرم افزار گیتار پرو رو ندارین می تونین از همین وبلاگ و از قسمت نرم افزار های موسیقی و گیتار از اَرشیو موضوعی دانلودش کنین)

 

____________________________

نت اَهنگ Allegria از جیپسی کینگز رو که یه نت حرفه ایه و ریتم خیلی تندی هم داره برای دوستانی که توی سطح حرفه ای نوازندگی می کنن میذارم. باید بدونین که نت خیلی قشنگیه و البته یه ذرّه هم سخته ! ولی به نظر من اونایی که تازه کارن هم بهتره دانلودش کنن چون هر چی نت های سخت تر و پیشرفته تر بزنین زودتر پیشرفت می کنین. برای اینکه یه نوازنده ی حرفه ای بشین باید سعی کنین رو نت های حرفه ای تمرین کنین چون هیچ موفّقیّتی با راحتی بدست نمیاد. در ضمن پیشنهاد می کنم این نت رو با پنجه اجرا کنین چون می تونه خیلی به پیشرفت نوازندگی با پنجه تون کمک کنه.

 

۩۩ دانلود نت آهنگ "Allegria" از "Gipsy Kings"

 


 

______________________________________

فکر نمی کنم اَهنگ No Volvere از جیپسی کینگز رو کسی نشنیده باشه و یا گیتاریستی باشه که از زدن اون لذّت نبره. برای همین هم نتش رو براتون میذارم. البته نت خیلی ساده و در عین حال خیلی هم زیباست.

 

۩۩ دانلود نت آهنگ "No Volvere" از "Gipsy Kings" 


.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
بک لینک فا